Příběhy postelí

Domů | Detail příběhu

 

 

 

 

Jak vznikají naše novinky?

 

Je krásné, když se pro člověka stane jeho práce koníčkem a to se podařilo i nám. Jelikož se veškeré postele, křesla, noční stolky i lavice, které najdete v prodejně Diamondsleep vyrábí ručně, tak je každý kus originál a má v sobě kousek duše, kterou v něm zanechaly lidské ruce, čehož si nesmírně vážíme.

 

 

 

 

 

 

 

Stále je co zdokonalovat

 

Začíná to vždy nápadem, který přinese člen našeho rodinného týmu, nebo zákazník, který si chce splnit sen o své vysněné ložnici a my se ho snažíme splnit na 100%. Není to vždy jednoduché. Nápad musíme přenést na papír, poslat do továrny naší skvělé kolegyni a tam začne ta nejdůležitější část celého procesu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Šikovný odborník musí vymyslet konstrukci a plán, jak při výrobě nového produktu postupovat a zkušení truhláři s čalouníky následně promění celý nápad v realitu.

Poté se dokončená postel nebo jiný kousek nábytku vydá na cestu k nám a my se těšíme, až bude stát naživo v našem showromu nebo pojede rovnou k Vám do Vaší nové ložnice.

 

 

 

 
Dopřejte si to nejlepší.

Luxusní postele a matrace za nejlepší ceny na trhu. Skladem i na zakázku podle Vašich požadavků.

DOPRAVA

O nic se nestaráte. Dopravu, stěhování, rozbalení i montáž a odvoz včetně skartace balícího materiálu zajišťuje profesionální stěhovací firma.